Svadobné tlačoviny

SVADOBNÉ OZNÁMENIA

Navrhujeme a vyhotovujeme svadobné oznámenia na mieru v klasickom formáte A6 (10x15cm) alebo podlhovasté v rozmeroch 19x9cm. Oznámenia tlačíme na papiere vyššej gramáže alebo na fotopapier už do 2-4 pracovných dní.

Do oznámenia vám zakomponujeme grafiku, text a v prípade záujmu aj vašu fotografiu. Cena svadobných oznámení závisí od typu papiera a množstva (ponúkame množstevné zľavy) a je od 0,60€/ks. K oznámeniam nedodávame obálky.

POZVÁNKY K SVADOBNÉMU STOLU

Pozvánky k svadobnému stolu vám doladíme k svadobným oznámeniam a vyhotovujeme ich v rozmeroch 5x9cm. V prípade záujmu vám vyhotovíme pozvánky atypického formátu, ktorý nám navrhnete. Cena pozvánok je od 0,20€/ks. Doba výroby je 2-4 pracovné dni.

RUČNE ROBENÉ SVADOBNÉ OZNÁMENIA A POZVÁNKY K STOLU

Ak chcete oznámiť svoj Veľký deň vo veľkom štýle, najlepším variantom sú pre vás takéto jedinečné oznámenia so zaujímavým zdobením.

Na výber máme 13 typov od jednoduchších po zdobenejšie, otváracie i neotváracie svadobné oznámenia v rozmeroch 10,5×15 cm alebo 19,5×9 cm. Pri svadobných oznámeniach si vyberáte typ, farebnosť a typ embossingu (ozdobný reliéf). Do oznámení je možné zakomponovať vašu fotografiu. K svadobným oznámeniam dodávame aj klasické biele obálky. Ceny oznámení sú už od 1,30€/ks (obálka je v cene).

K svadobnému oznámeniu vám vyhotovíme aj pozvánky k stolu, ktoré k nim doladíme. Na výber máme 4 typy pozvánok k stolu – jednovrstvové, dvojvrstvové, zdobené. Cena pozvánok je od 0,20€/ks. Taktiež vieme vyhotoviť aj menovky na stôl v cene 0,40€/ks.

Doba vyhotovenia závisí od počtu kusov a pohybuje sa od 10-15 pracovných dní. Pri menšom počte kusov (do 30 ks) je doba výroby a dodania kratšia (približne 5-10 pracovných dní).

Oznámenia si môžete objednať osobne v našej predajni v Zlatých Moravciach, kde vám ukážeme naše vzorky a spoločne prekonzultujeme detaily. Objednávky prijímame aj e-mailom a telefonicky.

VIGNETY NA SVADOBNÉ VÍNO, PÁLENKU A VÝSLUŽKY

Samolepiace vignety na svadobné vínko, pálenku a výslužky vám doladíme k svadobným oznámeniam, prípadne navrhneme novú grafiku podľa želania. Formát nálepiek prekonzultujeme podľa toho, na aké fľaše alebo krabice ich budete lepiť. Cena nálepky je od 0,30€/ks. Minimálny odber z jedného typu nálepky je 8ks. Nálepky tlačíme na papier: biely lesklý, biely matný alebo lesklý priehľadný. Doba výroby je 2-4 pracovné dni.

MENOVKY NA STÔL

Menovky na stôl s grafikou doladenou k svadobnej výzdobe vám vyhotovíme do 3-5 pracovných dní. Menovka má rozmery 9×4,5cm a je stojaca.

Menovky navrhujeme a vyhotovujeme priamo s menami, ktoré nám odovzdáte napísané ručne alebo v Office Word. Je aj možnosť vyhotoviť menovky bez mien.