Plagáty, diplomy a bannery

VIZITKY

Vytlačíme a narežeme vám vizitky s vaším návrhom už od 0,12€. Cena závisí od počtu kusov, typu tlače (jednostranná, obojstranná) a typu papiera.

Doba výroby je 1-10 pracovných dní a závisí od množstva kusov, prevedenia (jednostranné, obojstranné) a množstva grafickej práce (ak máte vlastný návrh, doba výroby je kratšia).

Ak vizitky ešte nemáte alebo chcete zmenu, radi vám vypracujeme grafický návrh vizitky podľa želania.

PLAGÁTY

Plagáty navrhujeme a vyhotovujeme na mieru podľa želania zákazníka. Máme na výber niekoľko typov papierov, najobľúbenejší je klasický plagátový lesklý papier vyššej gramáže. Grafický návrh spracujeme podľa témy plagátu a želania zákazníka. Zákazník nám dodá text, prípadne fotografie, a o ostatné sa postaráme. Plagáty tlačíme na rozmer A4 a A3, ale vieme zabezpečiť aj vyhotovenie vo väčších formátoch.

Cena plagátu je od 3€, väčšinou sa vypočíta individuálne. Závisí od počtu kusov plagátov, rozmerov a množstva grafickej práce.

DIPLOMY A GRATULAČNÉ KARTY

Diplomy navrhujeme a vyhotovujeme najčastejšie vo formáte A4. Grafický návrh vypracujeme na mieru po konzultácii so zákazníkom. Vyhotovujeme diplomy so všeobecnou grafikou použiteľnou pri viacerých príležitostiach bez mena a dátumu, ale aj s konkrétnou grafikou, kde vkladáme dátum, miesto aj mená budúcich majiteľov diplomov.

Cena diplomov je od 1,20€, väčšinou sa vypočíta individuálne. Závisí od počtu kusov diplomov a množstva grafickej práce.

BANNERY

Banner pre vás navrhneme a vyrobíme v rôznych rozmeroch, tak aby sme sa čo najviac prispôsobili ploche, kde bude PVC banner umiestnený. PVC banner / PVC plachta s kvalitnou plnofarebnou veľkoformátovou potlačou je dnes najviac používaná forma exteriérovej reklamy. PVC banner vyniká svojou odolnosťou v interiéri aj v exteriéri.

Banner je vyrobený z kvalitného PVC s potlačou vysoko odolným atramentom pre umiestnenie do interiéru aj exteriéru. Umiestnenie kovových očiek bannera vyhotovíme presne podľa zadaných rozmerov (štandardne sa umiestňujú každých 30-40 cm po celom obvode bannera.

Cena bannera sa vypočíta individuálne a závisí od rozmerov a množstva grafickej práce.